BUSINESS FOCUS

Energy Industry Mixer: nagroda w kategorii „Wydarzenie roku” podczas Dolnośląskiej Gali Energetyki

W trakcie wydarzenia na Politechnice Wrocławskiej honorującego 100-lecie Stowarzyszenia Elektryków Polskich wręczono nagrody dla firm z branży elektrotechnicznej oraz osób szczególnie zasłużonych dla regionu i branży elektro-energetycznej. Firma Bosetti Global Consulting uzyskała tytuł “Wydarzenie Roku” dla organizowanego przez nas eventu networkingowego Energy Industry Mixer 2019, który odbył się w marcu 2019 r. we Wrocławiu. Wydarzenie było okazją do spotkania dla firm oraz świata nauki z sektora elektroenergetycznego. Podczas Dolnośląskiej Gali Energetyki o potrzebie współpracy firm branży z nauką oraz Stowarzyszeniem Elektryków Polskich na podłożu kształcenia ustawicznego oraz konsultacji z ośrodkiem rzeczoznawstwa SEP mówił Sławomir Wochna, Dyrektor PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Oddział Turów.  

Statuetkę w imieniu Bosetti Global Consulting odebrał Prezes Zarządu Marek Stokłosa.

-Nagrody branżowe to zawsze wielkie wyróżnienie, które umacnia nas w tym, co robimy i motywuje do dalszej pracy. Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć wydarzenie, które wpływa na rozwój sektora energetycznego w perspektywie regionalnej, ale i międzynarodowej. Niezwykle istotne jest to, że Energy Industry Mixer łączy ludzi z kręgu biznesu i nauki, a wiemy przecież, że te dwa światy potrzebują siebie nawzajem, by kreować innowacyjną przyszłość dla naszego kraju. – mówi Marek Stokłosa, Prezes Bosetti Global Consulting.

Głównym Sponsorem eventu Energy Industry Mixer jest Bank Santander.

Bank Santander współpracuje z firmą Bosetti Global Consulting od wielu lat, doceniamy jej zaangażowanie i profesjonalizm, dlatego wsparcie dla „Energy Industry Mixer” było dla nas rzeczą naturalną. Uznanie ze strony branży energetycznej dodatkowo utwierdza nas o słuszności tej wspólnej inicjatywy. Gratuluję. – mówi Paweł Dajewski, Dyrektor Centrum Bankowości Korporacyjnej Santander Bank Polska we Wrocławiu.

Nagrodzeni podczas Dolnośląskiej Gali Energetyki:

  • WYDARZENIE ROKU – firma Bosetti Global Consulting Sp. z o.o.
  • KUŹNIA TALENTÓW – firma Elektrotim S.A.
  • OCHRONA ŚRODOWISKA – firma Procom System S.A.
  • LOGISTYKA – firma TIM S.A.
  • INNOWACJE W ENERGETYCE – firma Schneider Electric Sp. z o.o.
  • SUKCES MIĘDZYNARODOWY – firma Sonel S.A.
  • PRODUKCJA – firma ZPAS S.A.

W trakcie Gali, każda z wyróżnionych firm miała okazję przedstawić swoje najciekawsze projekty i realizacje za pomocą krótkometrażowych filmów promocyjnych.  

  • Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem w 100-lecie Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Nasza praca została doceniona w sektorze, w którym dotychczas model targów był znany. Wykorzystaliśmy w naszym projekcie innowacyjny software B2BSmartMixer® wspierający wydarzenia bazujące się na formule szybkich spotkań biznesowych i możemy śmiało powiedzieć, że ta formuła sprawdziła się doskonale. Wierzymy, że przyszłe lata przyniosą jeszcze większą widoczność wydarzeniu. – dodaje Enrico Ciullo, koordynator wydarzenia.

Galę sponsorowali: Elektrotim S.A. Sonel S.A. Energo-Kontrol Sp. z o.o., Schneider Electric oraz ZEC Service Sp. z o.o. Uczestniczyło w niej ponad 120 osób cieszących się szczególnym uznaniem środowiska elektryków. To właśnie ich udział stał się największą nobilitacją dla wydarzenia. Już dziś zapraszamy na kolejne edycje Dolnośląskiej Gali Energetyki.

 

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA

SMART MIXER

ENERGY MIXER

AEROMIXER 2018

BOSETTI OPOWIADA O POLSCE

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

Obserwuj profil
Bosetti Global Consulting
na Linkedin