BUSINESS FOCUS

Civil & Military Aeromixer: Sukces Współpracy Lotniczej

aeromixer-2024

W dniu 17 kwietnia 2024 roku, Bosetti Global Consulting miało zaszczyt zorganizować wydarzenie Civil & Military Aeromixer, które zgromadziło ponad 350 uczestników z różnych krajów, w tym z Irlandii, Niemiec, Czech, Polski i Włoch. To wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń dla przedstawicieli tak renomowanych firm jak GE Aviation, Xeos, Ryanair, Czech Trade, Collins Aerospace oraz wielu innych. Pełna lista uczestników III edycji Civil & Military Aeromixer została przedstawiona na stronie www.aeromixer.eu

Wydarzenie rozpoczęło się uroczystym otwarciem, podczas którego głos zabrał Wiceprezydent Miasta Wrocławia, Pan Jakub Mazur. Nie zabrakło również inspirujących przemówień prelegentów, wśród których znaleźli się przedstawiciele instytucji rządowych, ambasadorów, oraz liderów przemysłu lotniczego.

W trakcie konferencji plenarnej i panelu dyskusyjnego omawiano temat „Polska jako HUB serwisowo-naprawczy dla sektora lotniczego: wyzwania, problemy i perspektywy rozwoju”. Dyskusja skupiła się na rosnącej roli Polski w kontekście wzmocnienia i modernizacji polskiej armii oraz sektora lotnictwa cywilnego. Wysunięto propozycje, jak Polska może stać się centrum serwisowo-naprawczym dla sprzętu lotniczego, a także jakie wyzwania stoją przed rozwojem krajowego przemysłu lotniczego.

Prezentacje i panele dyskusyjne były uzupełnione o spotkania biznesowe, które umożliwiły przedstawicielom firm nawiązanie kontaktów biznesowych i wymianę wiedzy.
Oprócz inspirujących prezentacji i paneli dyskusyjnych, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w spotkaniach biznesowych- B2B Business Mixer. To właśnie wtedy firmy miały okazję bliższego kontaktu, wymiany wizytówek oraz swobodnej rozmowy. Ten moment okazał się nie tylko formalnym zakończeniem wydarzenia, ale także szansą na budowanie trwałych relacji biznesowych.

Wydarzenie zwieńczono podpisaniem listu intencyjnego pomiędzy Dolnośląskim Klastrem Lotniczym, Morawskim Klasterem Lotniczym oraz Distretto Tecnologico Aerospaziale. Ten strategiczny krok ku zacieśnieniu współpracy i integracji kluczowych graczy w branży lotniczej stanowi istotny krok naprzód w rozwoju sektora zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Civil & Military Aeromixer nie tylko dostarczył uczestnikom wiedzy i inspiracji, ale także umożliwił nawiązanie nowych kontaktów oraz współpracę między firmami reprezentującymi różne sektory przemysłu lotniczego. Wydarzenie to z pewnością przyczyniło się do dalszego rozwoju tej dynamicznej branży oraz umocnienia pozycji Polski jako ważnego gracza na arenie międzynarodowego lotnictwa.

Podziękowania dla Współorganizatorów i Sponsorów: Budowanie Mostów Współpracy
Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym współorganizatorom, którzy przyczynili się do sukcesu III edycji Civil & Military Aeromixer poprzez swój nieoceniony wkład i wsparcie:

 • Wrocławski Park Technologiczny
 • Confindustria
 • Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (LSSE)
 • Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park Sp. z o.o. (WSSE)
 • Dolnośląski Klaster Lotniczy (DKL)
 • Polska Strefa Inwestycji

Serdeczne podziękowania kierujemy również do naszych szanowanych sponsorów, którzy wspierali nasze wydarzenie:

 • FindWork
 • B8 Group
 • Business Bridge Group
 • SmartLunch
 • GemTech

Dziękujemy również Ambasadzie Republiki Czeskiej oraz Czech Trade za ich wsparcie i udział w wydarzeniu. Bez Waszego zaangażowania i zaufania, to wydarzenie nie byłoby możliwe.
Civil & Military Aeromixer – budujemy mosty współpracy i innowacji w przemyśle lotniczym!

PODOBNE ARTYKUŁY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA

SMART MIXER

ENERGY MIXER

AEROMIXER 2018

BOSETTI OPOWIADA O POLSCE

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

Obserwuj profil
Bosetti Global Consulting
na Linkedin