Bez kategorii

Koncert charytatywny na rzecz Ukrainy

Konkretna pomoc dla ludności Ukrainy to cel, który jako Bosetti Global Consulting postawiliśmy sobie od początku tej dramatycznej sytuacji.

Dlatego też gorąco popieramy i szeroko rozpowszechniamy inicjatywę zorganizowaną przez Confindustrię Polska, a sponsorowaną przez Ambasadę Włoch w Warszawie i Włoski Instytut Kultury w Krakowie – Koncert Charytatywny na rzecz Ukrainy.

Podczas Koncertu Charytatywnego, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianium przy Placu Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu, wystąpi Chór Chłopięcy Narodowego Forum Muzyki pod dyrekcją Małgorzaty Podzielny oraz maestro Vadim Brodski przy akompaniamencie fortepianu.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata minimum 50 zł od osoby. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji NNO (Nienieodpowiedzialni) – organizacji pożytku publicznego, która aktywnie pomaga osobom uciekającym przed wojną na Ukrainie, głównie poprzez trzy działania: budowę bazy mieszkaniowej (mieszkania, domy i pokoje), zapewnienie transportu ze wschodnich granic Polski oraz pomoc w znalezieniu pracy dla tych, którzy chcą zostać w Polsce na dłużej.

Darowizny można przekazywać na konta:

ING Bank

Tytuł wpłaty: „Koncert charytatywny – imię i nazwisko”.

Confindustria PLN
PL76 1050 1012 1000 0090 8156 1574

Confindustria EUR
PL10 1050 1012 1000 0090 8156 1889 (SWIFT: INGBPLPW)

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, zalecamy przekazanie darowizny dopiero po sprawdzeniu dostępności miejsc, kontaktując się z naszym biurem pomocy.

Prosimy o przesłanie kopii potwierdzenia przelewu do naszego działu pomocy technicznej:

help-ucraina@confindustria.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA

SMART MIXER

ENERGY MIXER

AEROMIXER 2018

BOSETTI OPOWIADA O POLSCE

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

Obserwuj profil
Bosetti Global Consulting
na Linkedin