BUSINESS FOCUS

— „Patrzymy naprzód” — Business Mixer dla sektora AGD, Wrocław, 11 maja 2017

Jak tworzyć sieci kontaktów między firmami w czasach, w których wszystko odbywa się w tak szybkim tempie?  Zastanawialiśmy się długo, jak współdziałać z naszymi partnerami i sprawiać, aby nasze usługi były zawsze blisko ich potrzeb. W tym krótkim poście, mamy przyjemność poinformować Państwa o wydarzeniu zatytułowanym Business Mixer, dedykowanemu przemysłowi AGD, które odbędzie się w Polsce w dniu 11 maja 2017 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Organizatorami spotkania są: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest Park . Partnerem głównym wydarzenia jest nasza firma Bosetti Global Consulting, oficjalnym patronem zaś – Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce.

Impreza Business Mixer poświęcona przemysłowi agd gościć będzie liczne spółki polskie i zagraniczne, producentów komponentów na potrzeby branży sprzętu gospodarstwa domowego, a także rozwiązań informatycznych i procesowych służących zwiększeniu wydajności linii produkcyjnych.

Spośród najważniejszych producentów sprzętu AGD (OEM) zaproszonych na spotkanie należy wymienić takie spółki jak: Whirlpool / Indesit, Electrolux, BSH, LG Electronics, Miele, Amica, Elica, Solgaz oraz szereg innych.

Wydarzenie daje możliwość bezpośredniego spotkania dostawców z branży AGD z producentami OEM oraz z innymi uczestniczącymi w nim firmami (na zasadzie speed dating) w celu wymiany przydatnych informacji, zaprezentowania swojej firmy oraz nawiązania strategicznych kontaktów biznesowych, dzięki czemu możliwa będzie realizacja nowych projektów oraz wspólnych przedsięwzięć.

Zobacz prezentację imprezy w PDF

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat wydarzenia, prosimy o kontakt mailowy w języku polskim lub włoskim na adres: mixer@bosetti.pl.

 

PODOBNE ARTYKUŁY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA

SMART MIXER

ENERGY MIXER

AEROMIXER 2018

BOSETTI OPOWIADA O POLSCE

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

Obserwuj profil
Bosetti Global Consulting
na Linkedin