BUSINESS FOCUS

Cyberbezpieczeństwo – nowa umowa pomiędzy Bosetti Global Consulting i Intratel

Bosetti Global Consulting informuje o nawiązaniu partnerstwa z Intratel w celu poszerzenia zakresu prowadzonej działalności o usługi doradztwa w zakresie Ochrony danych wrażliwych i cyberbezpieczeństwa dla włoskich i polskich firm na terenie Polski.

Cyberbezpieczeństwo jest priorytetem dla firm na całym świecie. Rozprzestrzenianie się cyberzagrożeń, takich jak wirusy, szkodliwe oprogramowanie, ransomware i phishing, w połączeniu z coraz szerszym połączeniem sieci komputerowych, sprawiło, że ochrona danych firm stała się coraz bardziej złożonym wyzwaniem. Konsekwencje naruszenia cyberbezpieczeństwa mogą być druzgocące, ponieważ wiążą się z ryzykiem utraty danych, utraty reputacji oraz stratami finansowymi.

Intratel i Bosetti Global Consulting zdecydowały się na współpracę, aby zaoferować kompleksowe i spersonalizowane rozwiązania dla firm chcących chronić swoje dane i reputację. Obie firmy mają duże doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług zarządzania i wsparcia dla włoskich i polskich firm na terenie Polski. Dzięki zawartej umowie partnerskiej firmy będą mogły korzystać z ukierunkowanego doradztwa i zaawansowanych rozwiązań technologicznych w celu poprawy bezpieczeństwa IT i ochrony danych firmowych.

Firma Intratel posiada bogate, ponad 25-letnie doświadczenie w sektorze IT i innowacji technologicznych oraz oddziały w trzech lokalizacjach: w Białymstoku, Warszawie i Santa Clara w Kalifornii. Zatrudniając ponad 50 wysoko wykwalifikowanych inżynierów specjalizujących się w różnych dziedzinach, takich jak przechowywanie danych w chmurze, bezpieczeństwo IT, sieci i infrastruktura IT, firma Intratel jest w stanie zaoferować swoim klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Głównymi partnerami firmy są DELL TECHNOLOGIES, VMware, Microsoft, Veeam, Nvidia, a portlef klientów Intratel obejmuje szpitale, duże instytucje publiczne, firmy produkcyjne, firmy energetyczne, innowacyjne start-upy i wiele innych.

Firma Intratel podpisała ważną umowę z USFTI United States Foreign Trade Institute w celu promowania innowacji technologicznych, przedsiębiorczości i edukacji w dziedzinie IT. Celem tej umowy jest szkolenie nowych pokoleń specjalistów w tym sektorze, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży i najsłabszych grup społecznych. Dzięki temu partnerstwu klienci Intratela będą mogli skorzystać z szerokiej gamy szkoleń i usług doradczych oferowanych przez USFTI, ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, big data i IoT. Ponadto, nasza współpraca umożliwi rozwój nowych innowacyjnych rozwiązań i wesprze rozwój start-upów w sektorze IT, dzięki dzieleniu się know-how i zasobami ekonomicznymi – komentuje Massimiliano Raponi, Business Development Manager.

Nawiązanie partnerstwa pomiędzy Intratel i Bosetti Global Consulting wynika ze świadomości naszych klientów na temat wyzwań związanych z bezpieczeństwem danych wrażliwych oraz bezpieczeństwem zarówno sprzętu, jak i narzędzi programowych, za pośrednictwem których dane te są przesyłane i przechowywane. Odpowiedzialność za ochronę danych firmy, ponoszą wspólnie sama firma, klienci oraz dostawcy. Umowa partnerska pomiędzy Intratel i Bosetti Global Consulting stanowi wspólne zobowiązanie do zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego firm i ich klientów – podkreśla Enrico Ciullo, Client Manager w Bosetti Global Consulting.

PODOBNE ARTYKUŁY

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA

SMART MIXER

ENERGY MIXER

AEROMIXER 2018

BOSETTI OPOWIADA O POLSCE

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

Obserwuj profil
Bosetti Global Consulting
na Linkedin